To sme my

IDEA MAKER / ORGANIZÁCIA / MARKETING

Tvorba a organizácia kultúrno-spoločenského galavečera

Charakteristika

Tanečné centrum Outbreak, ktoré som v rokoch 2010-2016 viedol sa v rámci priblíženia sa k členom, rodičom, priateľom, mestu, verejnosti rozhodlo pripraviť každoročný galaprogram, ktorý sa stane hodnotným zavŕšením celoročnej aktivity tanečnej školy.

Galavečer sa koná pravidelne od roku 2012

Zadanie

Pripraviť galavečer vysokej umelecko-zvukovo-svetelenej kvality, na ktorom vystúpia všetci členovia tanečnej školy a ktorý sa zapíše hlboko do pamäti nielen tanečníkov-členov tanečnej školy, ale aj ich rodín, priateľov, podporovateľov a predstaviťelov mesta Košice.

Čo je To Sme My?

Názov definuje tanečnú škoua a predstavuje každého člena tejto tanečnej školy. Galavečer je priravovaný počas celého roka a súčasťou jeho programu sú okrem tanečníkov a tanečných show choreografií, aj významné umelecké telesá a hudobní hostia najvyššieho rangu.

Čo som realizoval?

Okrem názvu podujatia som sa každoročne ako spoluautor spolupodieľal na tvorbe celého konceptu programu, marketingovej komunikácii, tvorbe show choreografií, projektového manažmentu, prípravách a organizácii celého podujatia.

Dosiahnuté výsledky

0
Zrealizovaných ročníkov
0 +
Zúčastnených hostí
2 +
Účinkujúcich každoročne

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top