Dance Master

WEBDIZAJN / OBSAH / IDENTITA

Z malého e-shopu sa stala seriózne veľká ryba.

Charakteristika

Dance Master je značka internetovej a kamennej predajne s tanečnými potrebami, ktorá ponúka široký sortiment obuvi, oblečenia a doplnkov pre tanečníkov. Zameriava sa najmä na tanečníkov klasického, moderného a spoločenského tanca.

Projekt je online od 9/2017

Zadanie

Dostať e-shop do povedomia cieľovej skupiny, zvýšiť organické predaje a návštevnosť, nakopnúť blog, zvýšiť jeho čítanosť, spravovať obsah sociálnych sietí s výsledkom rastu relevantných fanúšikov, nastaviť marketingový plán, vytvoriť aktivity a kampane, 

Všetko, čo tanečník potrebuje.

Pri vymýšľaní claimu som výchádal zo zaujímavého obrazového a textového obsahu, portfólia produktov pre tanečníkov, tvorbe rôznych súťaží, kampaní a podpory tanečných podujatí. Zákazník-tanečník sa môže spoľahnúť, že pod značkou Dance Master teda naozaj nájde všetko, čo potrebuje.

Čo som realizoval?

Okrem toho, že som definoval pozíciu a komunikáciu značky, realizoval som aj analýzu konkurencie, navrhoval štruktúru webu, vytváral hĺbkovú analýzovu kľúčových slov, vytváral a riadil celoročný kampaňový plán, pomáhal s budovaním brand awareness, koordinoval tím, písal obsah a spravoval blog a sociálne siete.

Náhľad webu pred redizajnom a po redizajne

Dosiahnuté výsledky

0 %
nárast organickej návštevnosti webu medzi sezónou 2017 vs 2018
0 %
nárast organických obratov e-shopu medzi sezónou 2017 vs 2018
2 ip adries
priemerna čítanosť jedného článku v blogu

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top