Outbreak Dance Center

STRATÉGIA / OBSAH

Tanečná škola, ktorá z ničoho zmenila mnoho.

Charakteristika

Outbreak je jedna z najúspešnejších tanečných škôl pouličného tanca na Slovensku. Rieši komplexnú starostlivosť o pohybovú a kultúrnu výchovu detí a dospelých a organizuje významné domáce a medzinárodné spoločenské podujatia.

Spoločnosť som spoluzaložil a o marketing som sa staral v 2010 - 2016.

Zadanie

Odkomunikovať kvality tanečnej školy, jej poskytované služby, realizované podujatia a pôsobenie na Slovenskej scéne tak, aby narastal počet zapísaných žiakov-členov.

Centrum tanca, vzdelávania a zábavy

Komunikačné zaradenie tanečnej školy sa vyvíjalo v čase. Po ustabilizovaní značky a na základe jej široko rozsiahlej činnosti =(intenzívna tanečná výučba deti aj dospelých, organizácia kultúrno-spoločenských podujatí, tvorba show programov a domáce a medzinárodné súťaženie) prirodzene vyvstala aj jej definícia.

Čo som realizoval?

Okrem toho, že som spoludefinoval pozíciu a komunikáciu značky, realizoval som aj analýzu konkurencie, marketingovú stratégiu, navrhoval kompletný webdizajn = pripravoval štruktúru webu a nastavoval SEO prvky, písal a spravoval obsah a soc. média. Som autor mnnohých článkov a spoluriadil som celý projekt.

Dosiahnuté výsledky

0 %
nárast členov tanečnej školy medziročne

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top