Zeno

WEB / OBSAH / IDENTITA

Potvrdili sme postavenie a stabilitu značky v jej sektore.

Charakteristika

ZENO je stabilná spoločnosť, ktorá sprostredkúva prémiové produkty luxusného nábytku od významných svetových výrobcov. Disponuje dvomi predajňami a počas 20 rokov pôsobenia dokázala obslúžiť stovky zákazníkov.

Projekt je online od 5/2019.

Zadanie

Dostať showroomy do povedomia cieľovej skupiny, odkomunikovať a potvrdiť kvality a ponuku spoločnosti. Zvýšiť počet fyzických návštev zákazníkov v kamenných predajniach, zvýšiť počet organických návštev webu, a odoslaných kontaktných formulárov. Zlepšiť pozície kľúčových slov v google vyhľadávaní.

Svet dizajnového bývania

Cieľovou skupinou značky sú ľudia milujúci komfortné bývanie a život obklopený prostredím hodnotných kúskov, umeleckých diel a nábytku, ktorý má dušu. Pochopil som, že to po čom cieľová skupina túži a dôvod prečo nakupuje v predajniach ZENO, je ten, že ZENO im ten Svet dizajnového bývania vytvára.

Čo som realizoval?

Okrem toho, že som definoval pozíciu a komunikáciu značky, realizoval som aj analýzu konkurencie, marketingovú stratégiu, navrhoval kompletný webdizajn = pripravoval štruktúru webu, wireframes, nastavoval SEO prvky, písal a pripravoval obsah, koordinoval tím = grafik, seo špecialista, kóder a riadil celý projekt.

Náhľad webu pred redizajnom a po redizajne

Dosiahnuté výsledky

0 %
nárast organickej návštevnosti webu február 2019 vs február 2020
0 %
nárast organických návštev nových používateľov február 2019 vs september 2019
2
otvorení kontaktných formulárov za obdobie marec - september 2019

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top