World Dance Day

IDEA MAKER / ORGANIZÁCIA / MARKETING

Tvorba a organizácia medzinárodnej udalosti

Charakteristika

Tanečné centrum Outbreak, ktoré som v rokoch 2010-2016 viedol sa v rámci svojich aktivít rozpínalo nielen na domácej, ale aj medzinárodnej úrovni. Významným prostriedkom pre tento účel sa stalo podujatie World Dance Day.

Podujatie sa koná od roku 2015 v Košiciach

Zadanie

Cieľom bolo pripojiť sa k iniciatíve svetového Dňa tanca, ktoré každý rok na konci apríla organizuje viac ako 70 krajín sveta. Akcia mala sprostredkovať tanec nielen medzi tanečníkov, ale aj bežných ľudí, hendikepovaných a sociálne znevýhodnených.

Čo je World Dance Day Košice ?

Hovoríme o celovíkendovom stretnutí tanečníkov, umelcov a širokej verejnosti, ktorí sa venujú alebo zaujímajú o pohybové umenie. Podujatie zastrešuje desiatky tanečných štýlov a ponúka bohatý program plný workshopov, prednášok, výstav, hudobných koncertov, tanečných show, súťaží a hlavného galavečera.

Čo som realizoval ?

Myšlienku zorganizovať podujatie som dal na papier v roku 2014. Ako autor podujatia pod značkou Outbeak Dance Center som spísal oficiálny projekt v rámci podpory o kultúrny grant. Ako spoluorganizátor som sa podieľal na prípravách celého podujatia, tvorbe obsahu a stratégii pre marketingové účely.

Dosiahnuté výsledky

0
Zrealizovaných ročníkov
0 +
Zúčastnených tanečníkov
2 +
Zúčastnených návštevníkov

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top