Pierott

WEBDIZAJN / OBSAH / IDENTITA

Nezisková organizácia v úplne novom šate.

Charakteristika

Pierott pomáha talentovaným a diagnostikovaným deťom a rodinám v núdzi. Organizuje spoločenské udalostí a  upriamuje pozornosť na problém chudoby u detí na Slovensku. 

Projekt je online od 8/2019.

Zadanie

Zmeniť komunikáciu organizácie v digitálnom priestore. Vytvoriť novú logickú architektúru webovej stránky. Zrozumiteľne vysvetliť činnosť organizácie, jej pôsobenie a možnosti podpory. Vymyslieť kampaň pre pravidelných darcov.

Pomáhame deťom

Keď som hľadal stručné a zreteľné pomenovanie pre činnosť neziskovej organizácie PIEROTT, ktoré by po prvej návšteve webu návštevníkovi jasne definovalo jej zameranie, pochopil som, že v tomto prípade netreba vymýšlať koleso. V nadpise Pomáhame deťom je všetko, čo potrebuje návštevník na prvú počuť.

Čo som realizoval?

Okrem toho, že som definoval pozíciu a komunikáciu značky, realizoval som aj analýzu konkurencie, marketingovú stratégiu, navrhoval kompletný webdizajn = pripravoval štruktúru webu, wireframes, nastavoval SEO prvky, písal a pripravoval obsah, koordinoval tím = grafik, seo špecialista, produkcia, kóder a riadil celý projekt.

Náhľad webu pred redizajnom a po redizajne

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top