Horská Lúka

WEB / IDENTITA / MANAŽMENT

Tvorba značky a webu pre horské chalety. 

Charakteristika

Horská Lúka je osem luxusných rodinných apartmánov, v dvoch horských chaletoch uprostred strediska Jasná v Nízkych Tatrách. Ponúka zážitkové ubytovanie s aktívnym oddychom.

Projekt je online od 1/2022

Zadanie

Klientovou požiadavkou bolo kompletné vybudovanie identity, ktorá je napojená na výrobu všetkých komunikačných prvkov v online a offline prostredí. Cieľom bolo strategicky navrhnúť prezentačnú webovú stránku, ktorá je prepojená s externým rezervačným systémom. 

Rozprávková dovolenka

Komunikácia značky smeruje k cieľovej skupine rodín, pre ktorých sú apartmány svojou bezkonkurenčnou polohou skvelým miestom na oddych, ale aj aktívny relax. Cieľom webovej stránky bolo bohato a pútavo odprezentovať apartmány, architektúru stavieb, lokalitu a možnosti, ktoré toto miesto ponúka.

Čo som realizoval?

Projekt som kompletne manažoval. čo zahrňovalo komunikáciu s klientom a koordináciu tímu (programátor, grafický dizajnér). V rámci tvorby projektu som analyzoval konkurenciu, navrhoval architektúru webového diela, identitu, tvoril obsah a realizoval audit značky a biznisu.

Tvorba identity značky

Ďalšie projekty

Mám záujem o spoluprácu

Scroll to Top